Facebook
Instagram
Youtube
WhatsApp
about-area about-sm

Birlikte Geleceği İnşa Ediyoruz!

İnşaat alanında lider bir firma olarak, müşteri odaklı yaklaşımımızla tanınmaktayız. Geniş bir proje yelpazesinde, kaliteli malzeme ve uzman işçilik ile yenilikçi çözümler sunuyoruz. Güçlü referanslarımız ve başarılarımız, sektördeki güvenilirliğimizin bir kanıtıdır. Tecrübeli ekibimizle başarılı projelere imza atıyoruz.

Kaliteli Malzeme

Yüksek İş Güvenliği

Zamanında Proje Teslimi

Deneyimli Mühendisler

team_area-start
Yön. Kur. Bşk.
Recep Öztel

İnşaat sektöründe 100'den fazla inovatif projeye imza atan Recep Öztel Trabzon'da dünyaya gelmiştir. İnşaat Sektöründe faaliyet gösteren Recep Öztel, Taç Mahal, Özmahal ve Özdoğan olmak üzere üç şirketin yönetim kurulu başkanlığını da yapmaktadır.

team_area-start
Yön. Kur. Bşk. Yrd.
Halim Sayın

Evli ve 2 çocuk babası olan Halim Sayın, 40 yıllık sektörel tecrübesi ile birlikte, Sayın Parke ve Çamsan Samsun Bölge Distribütörlüğünü de sürdürmektedir.

team_area-start
Yön. Kur. Üyesi
Dr. Melis Kalkavan Erdoğan

 

Evli ve 1 çocuk annesi olan Dr. Melis Kalkavan Erdoğan, şirketimiz yönetim kurulu üyeliğinin yanı sıra kendi muayenehanesinde Ortodonti Uzmanı olarak hizmet vermektedir, ayrıca Kalkavan Denizcilik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

team_area-start
Yön. Kur. Üyesi
Rasim BaşYön. Kur. Üyesi

Evli ve 2 çocuk babası olan Rasim Baş, şirketimiz yönetim kurulu üyeliğinin yanı sıra sahibi olduğu Baş Arıcılık firması ile Giresun / Tirebolu ilçesinde bölgenin en büyük bal tedarikçilerinden biri olarak faaliyet göstermektedir.

team_area-start
Yön. Kur. Üyesi
Yalçın Ataç

Evli ve 2 çocuk babası olan Yalçın Ataç, şirketimiz yönetim kurulu üyeliğinin yanı sıra kendi Mah-Ya Diş Deposu firmasının Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır.